FI / EN

Ota yhteyttä

Yhteystiedot

MagnumLive Oy
Asemamiehenkatu 2
FI-00520  HELSINKI

(Käyntiosoite: Kellosilta 5)

Karttalinkki
Saapumisohje (PDF)
Saapumisohjeet videona:
Messukeskuksen suunnalta
Pasilan asemalta

Sähköposti:
yhteys@magnumlive.fi

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteemme ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@magnumlive.fi

Palkkatiedot:
Matkalaskut: palkat@magnumlive.fi

Laskutustiedot:
MagnumLive >>  
MagnumSound >> 
MagnumManagement >>
Magnum Music >>

Yleiset sopimusehdot >>

MagnumLive Oy Y-tunnus:
3298536-9

Julistelähettämö:
Mäyrämäentie 751
FI-41490 NIEMISJÄRVI
julisteet@magnumlive.fi

MagnumLive myynti

Johanna Tuomola

MYYNTIJOHTAJA, ARTISTIT
artistit, ravintolat, laivat, erikoisohjelmat, lastenohjelmat

+358 44 906 1910
johanna.tuomola@magnumlive.fi

Olli Lepänrinne

OHJELMAMYYJÄ, ARTISTIT
stand up, bilebändit, yritystapahtumat

+358 40 188 0676
olli.lepanrinne@magnumlive.fi

Esa Nummela

OHJELMAMYYJÄ, ARTISTIT
artistit, bile- ja housebändit duot, trubaduurit ja koomikot

+358400427604
esa.nummela@magnumlive.fi

Janne Engblom

Janne Engblom

BAND- & ARTISTBOKNING 
program på svenska

+358 50 554 8454
janne.engblom@magnumlive.fi

Juha Leskinen

Juha Leskinen

OHJELMAMYYJÄ 
kaakon kulma

+358 50 555 7681
juha.leskinen@magnumlive.fi

Jusu Heinonen

TAPAHTUMATUOTTAJA, MYYJÄ
ohjelmamyynti, festivaalit, konsertit, jazz

+358 50 5374853
jusu.heinonen@magnumlive.fi

Erja Siljamo

Erja Siljamo

OHJELMAMYYJÄ, PUHUJAT
luennoitsijat, valmentajat

+358 50 328 4123
erja.siljamo@magnumlive.fi

Kalevi Puonti

Kalevi Puonti

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ
projektipäällikkö, artistit, Magnum Music

+358 400 410 731
kalevi.puonti@magnumlive.fi

Jouko Paananen

Jouko Paananen

SENIOR ADVISOR
tapahtumat, jazz-ohjelmat

+358 400 411 083
jouko.paananen@magnumlive.fi

MagnumEvents tapahtuma- ja tekniikkapalvelut

Kimmo Junttila

MYYNTIJOHTAJA
strateginen myynti yritykset, teemat, tapahtumat

+358 50 558 0892
kimmo.junttila@magnumevents.fi

Matti Rauvanto

PROJEKTIPÄÄLLIKKÖ
Promosystems-tekniikkapalvelut, tuotanto, kuva ja video, tapahtumat

+358 400 411 379
matti.rauvanto@magnumlive.fi

Marianne Konster

PROJEKTI- JA ASIAKKUUSPÄÄLLIKKÖ
tapahtumat, projektit

+358 44 370 9330
marianne.konster@magnumevents.fi

Konsernihallinto & markkinointi

Liisa Marjomäki

MARKKINOINTI
Freelancer
markkinointiviestintä, mediatiedotus, artistipromootiot

+358 50 525 4109
liisa.marjomaki@magnumlive.fi

Veikko Lehtola