FI / EN

Keikkakalenteri

Artisti
Päivämäärä
Paikka
Kaupunki
Ma 15.7.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ma 15.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ma 15.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Ränssin Kievari, Jyväskylä
Ma 15.7.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 16.7.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ti 16.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Ränssin Kievari, Jyväskylä
Ti 16.7.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 16.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ti 16.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Lahden tori, Heidin yhteislaulutilaisuus,
Ti 16.7.24
Hurma
Hangan Lava, Hankasalmi
Ti 16.7.24
Jonna Ortju & Namu
NYKYAJAN METROTYTÖT 2.0., Kartano Kievari ,
Ti 16.7.24
Pirita Niemenmaa
Ylikiiminki,
Ti 16.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi
Ti 16.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Rantamaja, Kortesjärvi - Kauhava
Ke 17.7.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ke 17.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Ränssin Kievari, Jyväskylä
Ke 17.7.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 17.7.24
Jonna Ortju & Namu
NYKYAJAN METROTYTÖT 2.0., Kartano Kievari ,
Ke 17.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ke 17.7.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Helsinki Pavi, Vantaa
Ke 17.7.24
Neitoset
Kukonhiekka, Saarijärvi
Ke 17.7.24
Olli Lepänrinne
Captains Makasiini, Uusikaupunki
Ke 17.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
Ke 17.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Särkkä, Punkalaidun
Ke 17.7.24
Jenni Mustajärvi
Bistrobay, Uusikaupunki
Ke 17.7.24
Tuomas Salminen
Börs Pöheikkö (Scandic Turku), Turku
Ke 17.7.24
Reeta & Suvi
Särkkä, Punkalaidun
To 18.7.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
To 18.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Ränssin Kievari, Jyväskylä
To 18.7.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
To 18.7.24
Jonna Ortju & Namu
NYKYAJAN METROTYTÖT 2.0., Kartano Kievari ,
To 18.7.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Kallioranta, Sauvo
To 18.7.24
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Yppärin merimaja, Pyhäjoki
To 18.7.24
Charles Plogman & MiSiO
Käenkoski, Parkano
To 18.7.24
Esa Nummela
Maran Baari Oy, Salo
To 18.7.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Littoisten lava, Kaarina
To 18.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Pistohiekan lava, Puumala
To 18.7.24
Taikakuu
Kuus-Hukkala, Rantasalmi
To 18.7.24
Tarmo Ranta
Rav. Blackbird, Helsinki
To 18.7.24
Tuomas Salminen
Rock Hotel Salo, Salo
Pe 19.7.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 19.7.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 19.7.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Nurmen lava, Lempäälä
Pe 19.7.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Suikkalan lava, Ruokolahti
Pe 19.7.24
Ari Nylundin orkesteri
Hangan Lava, Hankasalmi
Pe 19.7.24
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Ravintola Zone, Kuusamo
Pe 19.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Perävaaran Huvikeskus, Kemijärvi
Pe 19.7.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Krouvin Lava, Hartola
Pe 19.7.24
Neitoset
Kiuruveden Iskelmäviikko, Kiuruvesi
Pe 19.7.24
Parmas
Hunger & Törst, Parainen - Länsi-Turunmaa
Pe 19.7.24
Pirita Niemenmaa
Pello,
Pe 19.7.24
Reeta & Suvi
Kermankosken lava, Heinävesi
Pe 19.7.24
Taikakuu
Pappisten lava, Loimaa
Pe 19.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Ylläs Soikoon tapahtuma, Kolari
Pe 19.7.24
Weranta
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 19.7.24
Hurma
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 19.7.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Kuivaniemen Urheilukenttä, Kuivaniemi - Ii
Pe 19.7.24
Kaiho
Tall Ship Races 2024 / Turku, Turku
Pe 19.7.24
Esa Nummela
Turenki Kesäterassi, Janakkala
La 20.7.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
La 20.7.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
La 20.7.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Kaarihovi, Teuva
La 20.7.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Riutanharjun lava, Riihimäki
La 20.7.24
Anneli Mattila & Recados
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 20.7.24
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Sirniön Kisapirtti,
La 20.7.24
Charles Plogman & MiSiO
Halkosaari (CPO), Lappajärvi
La 20.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Ylläs Soikoon tapahtuma, Kolari
La 20.7.24
Hurma
Virtain Hiekkarannan lava, Virrat
La 20.7.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
La 20.7.24
Jukka Poika
Polvijärven tori, Polvijärvi
La 20.7.24
Kaiho
Valasranta, Yläne - Pöytyä
La 20.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Break Sokos Hotel Koli, Lieksa
La 20.7.24
Markus Salo
Ravintola Kultacasino (Haverin lomakylä), Ylöjärvi,
La 20.7.24
Neitoset
Vaskivesi Myllyniemi, Virrat
La 20.7.24
Onnenkerjäläiset
Yksityistilaisuus, Hämeenlinne (PopCorner),
La 20.7.24
Onni Kivipelto
Ravintola Rauhala, Kannus,
La 20.7.24
Paavo Asunmaa
Kukun Maja, Kuortane
La 20.7.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Keskisen kyläkaupan kesätanssit,
La 20.7.24
Pirita Niemenmaa
Hiekkarinteen lava, Muurame
La 20.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Maaningan Kasino, Maaninka
La 20.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Varpaisjärven Maalaismarkkinat, Lapinlahti
La 20.7.24
Taikakuu
Jenkkapirtti, Asikkala
La 20.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Kelontekemän musiikkivestarit, Kittilä
La 20.7.24
Unelmavävyt
Mäntsälän Suurlava, Mäntsälä
La 20.7.24
Weranta
Rönnin lava, Orivesi
La 20.7.24
Ari Nylundin orkesteri
Urjanlinna, Sievi
La 20.7.24
Marita Taavitsainen
Break Sokos Hotel Koli, Lieksa
La 20.7.24
Meiju Suvas
Orilammen Lomakeskus, Kouvola
La 20.7.24
Kari Vepsä & Onnenmaa
yksityistilaisuus, Karkkila
La 20.7.24
Reeta & Suvi
Alaviirteen Meripaviljonki,
La 20.7.24
Vanhasuora & Esa Nummela
Ämyri, Somero
La 20.7.24
Jonna Ortju & Namu
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa, Utajärvi
La 20.7.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Tall Ship Races 2024 / Turku, Turku
La 20.7.24
Onni Kivipelto
Muttimarkkinat, Sievi
La 20.7.24
Janne Tulkki
Ravintola & Motelli Savon Sydän, Varpaisjärvi - Lapinlahti
La 20.7.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola & Motelli Savon Sydän (Janne duo), Varpaisjärvi - Lapinlahti
La 20.7.24
Mika Rämä
Yksityistilaisuus, Jämijärvi
La 20.7.24
Esa Nummela
Ämyri, Somero
Su 21.7.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Su 21.7.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
Su 21.7.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Tirvan lava, Valkeala - Kouvola
Su 21.7.24
Anneli Mattila & Recados
Ypäjän musiikkiteatteri, Ypäjä klo 15,
Su 21.7.24
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Su 21.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Su 21.7.24
Hurma
Lemmenlava, Pyhäselkä - Joensuu
Su 21.7.24
Jonna Ortju & Namu
NYKYAJAN METROTYTÖT 2.0., Kartano Kievari,
Su 21.7.24
Kari Vepsä & Onnenmaa
Maran Baari Oy, Salo
Su 21.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Ränssin Kievari, Jyväskylä
Su 21.7.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Helsinki Pavi, Vantaa
Su 21.7.24
Pirita Niemenmaa
Iitiä,
Su 21.7.24
Reeta & Suvi
Kyllikinranta, Iisalmi
Su 21.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Öllölän lava, Tuupovaara - Joensuu
Su 21.7.24
Taikakuu
Uittamo Paviljonki, Turku
Su 21.7.24
Tero Vaara
Yritystilaisuus, Hartola
Su 21.7.24
Olli Lepänrinne
Naantali, Snickari,
Su 21.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Teatteri Retikka, Suomussalmi
Ma 22.7.24
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ma 22.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ma 22.7.24
Sarkkinen & Mäkelä
M/S Finlandia, Helsinki
Ma 22.7.24
Taikakuu
Valasranta, Yläne - Pöytyä
Ti 23.7.24
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ti 23.7.24
Sarkkinen & Mäkelä
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 23.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ti 23.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Harjulan lava, Hollola
Ti 23.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Lahden tori, Heidin yhteislaulutilaisuus,
Ti 23.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Hangan Lava, Hankasalmi
Ti 23.7.24
Weranta
Kisaranta, Kangasala
Ti 23.7.24
Meiju Suvas
Helsinki, Snacky (HelleHullutus),
Ti 23.7.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
Ke 24.7.24
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ke 24.7.24
Sarkkinen & Mäkelä
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 24.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ke 24.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Virtain Hiekkarannan lava, Virrat
Ke 24.7.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Captains Makasiini (Janne solo), Uusikaupunki
Ke 24.7.24
Pirita Niemenmaa
Esakallio, Somero
Ke 24.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Virtain Hiekkarannan lava, Virrat
Ke 24.7.24
Janne Tulkki
Captains Makasiini, Uusikaupunki
Ke 24.7.24
Annika Nord
Börs Pöheikkö (Scandic Turku), Turku
To 25.7.24
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
To 25.7.24
Sarkkinen & Mäkelä
M/S Finlandia, Helsinki
To 25.7.24
Esa Nummela
Rav. Blackbird, Helsinki
To 25.7.24
Hurma
Salon iltatori, Salo
To 25.7.24
Hurma
Valasranta, Yläne - Pöytyä
To 25.7.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Lounaispuisto, Jyväskylä
To 25.7.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Parkanon Käenkoskikeskus, Parkano
To 25.7.24
Weranta
Ämyri, Somero
To 25.7.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hilmonkosken lava, Kannonkoski
To 25.7.24
Niilo
Backas, Vantaa
To 25.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Kotka, Meripäivät,
Pe 26.7.24
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 26.7.24
Sarkkinen & Mäkelä
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 26.7.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Tanssikeskus Pohjanranta, Keminmaa
Pe 26.7.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Pailusuuli, Honkajoki
Pe 26.7.24
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Perävaaran Huvikeskus, Kemijärvi
Pe 26.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Utajärven tori, Utajärvi
Pe 26.7.24
Meiju Suvas
Reisjärvi,
Pe 26.7.24
Myyri & Riddo
Hunger & Törst, Parainen - Länsi-Turunmaa
Pe 26.7.24
Pasi Vainionperä
Ravintola Punainen Kukko, Pori
Pe 26.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Kisaranta, Kangasala
Pe 26.7.24
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Nurmen lava, Lempäälä
Pe 26.7.24
Tarmo Ranta
VENN, Lappeenranta
Pe 26.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Kermankosken lava, Heinävesi
Pe 26.7.24
Janne Tulkki
Laukaan Satama, Laukaa
Pe 26.7.24
Marita Taavitsainen
Utajärven tori, Utajärvi
Pe 26.7.24
Pirita Niemenmaa
Hangan Lava, Hankasalmi
Pe 26.7.24
Kaiho
Hangan Lava, Hankasalmi
Pe 26.7.24
Olli Lepänrinne
Turku, Tiirikkala (Soolo),
Pe 26.7.24
Esa Nummela
Kosken Kohaus, Koski
La 27.7.24
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
La 27.7.24
Sarkkinen & Mäkelä
M/S Finlandia, Helsinki
La 27.7.24
Pasi Vainionperä
Ravintola Punainen Kukko, Pori
La 27.7.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
La 27.7.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Vaattojärven Rantapaviljonki, Kolari
La 27.7.24
Anneli Mattila & Recados
Ämyri, Somero
La 27.7.24
Annika Nord
Captains Makasiini, Uusikaupunki
La 27.7.24
Charles Plogman & MiSiO
Kaarihovi, Teuva
La 27.7.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Yksityistilaisuus, Vantaa
La 27.7.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Siuro, Koski-teatteri ,
La 27.7.24
Maria Tyyster
Yksityistilaisuus, Lappeenranta,
La 27.7.24
Meiju Suvas
Noormarkku,
La 27.7.24
Neitoset
Syvälahden lava, Kangasniemi
La 27.7.24
Olli Lepänrinne
Paraisten portti, Parainen - Länsi-Turunmaa
La 27.7.24
Onnenkerjäläiset
Pukkilansaari, Isokyrö
La 27.7.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Ämmänsaaren työväentalo, Suomussalmi,
La 27.7.24
Patajätkä
Yksityistilaisuus, Turku
La 27.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Halkosaari, Lappajärvi
La 27.7.24
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Emet Folkpark, Kruunupyy
La 27.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Riutanharjun lava, Riihimäki
La 27.7.24
Weranta
Valasranta, Yläne - Pöytyä
La 27.7.24
Esa Nummela
Yritystilaisuus, Nakkila
La 27.7.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Tiirikkala, Turku
La 27.7.24
Ari Nylundin orkesteri
Hämyslava (Isto Hiltunen), Nokia
La 27.7.24
Lotta Marie
Rondo Beer House, Helsinki
Su 28.7.24
Sarkkinen & Mäkelä
M/S Finlandia, Helsinki
Su 28.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Su 28.7.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Uittamo Paviljonki, Turku
Su 28.7.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Tirvan lava, Valkeala - Kouvola
Su 28.7.24
Onnenkerjäläiset
Yksityistilaisuus, iittala,
Su 28.7.24
Reeta & Suvi
Kolmilammin lava, Hausjärvi
Su 28.7.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Ränssin Kievari (konsertti), Jyväskylä
Ma 29.7.24
Onnenkerjäläiset
Yksityistilaisuus, iittala,
Ma 29.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ma 29.7.24
Pirita Niemenmaa
Alapitkä,
Ma 29.7.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Ma 29.7.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Savonlinnan tori, Savonlinna
Ti 30.7.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 30.7.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Rajavaaran lava, Kesälahti - Kitee
Ti 30.7.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ti 30.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Lahden tori, Heidin yhteislaulutilaisuus,
Ti 30.7.24
Hurma
Rantamaja, Kortesjärvi - Kauhava
Ti 30.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi
Ti 30.7.24
Ari Nylundin orkesteri
Männistön tanssilava, Tuusula
Ke 31.7.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 31.7.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Helsinki Pavi, Vantaa
Ke 31.7.24
Anneli Mattila & Recados
Kulttuurikeskus Skantz, Karvia
Ke 31.7.24
Heidi Pakarinen & HOT
Kuikan lava, Jyväskylä
Ke 31.7.24
Hurma
Särkkä, Punkalaidun
Ke 31.7.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Särkkä, Punkalaidun
Ke 31.7.24
Pirita Niemenmaa
Tanssikeskus Pohjanranta, Keminmaa
Ke 31.7.24
Reeta & Suvi
Virtain Hiekkarannan lava, Virrat
Ke 31.7.24
Teemu Roivainen & Energia
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
Ke 31.7.24
Tuomas Salminen
Captains Makasiini, Uusikaupunki
Ke 31.7.24
Konsta Mäenpää
Börs Pöheikkö (Scandic Turku), Turku
To 1.8.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
To 1.8.24
Annika Nord
Rav. Blackbird, Helsinki
To 1.8.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
To 1.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Jumisen maamiesseurantalo, Varpaisjärvi - Lapinlahti
To 1.8.24
Kaiho
Littoisten lava, Kaarina
To 1.8.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Kapakanmäki, Hämeenlinna
To 1.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Ämyri, Somero
To 1.8.24
Trubaduuri Pekka
Rock Hotel Salo, Salo
Pe 2.8.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 2.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hangan Lava, Hankasalmi
Pe 2.8.24
Hurma
Krouvin Lava, Hartola
Pe 2.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Tanssikeskus Pohjanranta, Keminmaa
Pe 2.8.24
Jannes Musavisa
Hunger & Törst, Parainen - Länsi-Turunmaa
Pe 2.8.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Keskisen kyläkaupan kesätanssit,
Pe 2.8.24
Matti Oksa
Britannia Kivis, Vantaa
Pe 2.8.24
Pasi Vainionperä
Bar Hehku, Rauma,
Pe 2.8.24
Pepe Ahlqvist
Paraisten portti, Parainen - Länsi-Turunmaa
Pe 2.8.24
Pirita Niemenmaa
Kuikan lava, Jyväskylä
Pe 2.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Kermankosken lava, Heinävesi
Pe 2.8.24
Meiju Suvas
Kelokota, Vierumäki,
Pe 2.8.24
Esa Nummela
Toriterassi, Hämeenlinna
La 3.8.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
La 3.8.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Rönnin lava, Orivesi
La 3.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Valasranta, Yläne - Pöytyä
La 3.8.24
Anneli Mattila & Recados
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
La 3.8.24
Frederik & Dynamite Band
Road Rock Kausala, Iitti
La 3.8.24
Heidi Pakarinen & HOT
Hirvelän Lava, Kouvola
La 3.8.24
Hurma
Maaningan Kasino, Maaninka
La 3.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
La 3.8.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Urjanlinna, Sievi
La 3.8.24
Kari Vepsä & Onnenmaa
Laakkolan Kylätalo, Pulkkila - Siikalatva
La 3.8.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Yksityistilaisuus, Helsinki,
La 3.8.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Kustavin Lohimarkkinat, Kustavi
La 3.8.24
Markus Salo
Kulttuuriravintola Jalmari, Kangasala,
La 3.8.24
Meiju Suvas
Lapinlahden Juusto- ja Viinijuhlat, Lapinlahti
La 3.8.24
Mika Sihvolan orkesteri MiSiO
Huvilintu, Raisio
La 3.8.24
Neitoset
Kaarihovi, Teuva
La 3.8.24
Paavo Asunmaa
Ämyri, Somero
La 3.8.24
Pargas Gubbrockare
Paraisten portti, Parainen - Länsi-Turunmaa
La 3.8.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Mahnalan Lava, Hämeenkyrö
La 3.8.24
Pirita Niemenmaa
Ypäjä,
La 3.8.24
Reeta & Suvi
Ämyri, Somero
La 3.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Syvälahden lava, Kangasniemi
La 3.8.24
TUOMAS!
Yksityistilaisuus, Kustavi,
La 3.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Liimamäen lava, Karkkila
La 3.8.24
Weranta
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 3.8.24
Charles Plogmans Orkester
Forsby, Pedersöre,
La 3.8.24
Annika Nord
Rondo Beer House, Helsinki
La 3.8.24
Esa Nummela
Kyläpubi Muurla, Salo
La 3.8.24
Olli Lepänrinne
Yksityistilaisuus, Lohja,
La 3.8.24
Playa
Meyer Wine & Cafe, Hamina
Su 4.8.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Su 4.8.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Su 4.8.24
Hurma
Uittamo Paviljonki, Turku
Su 4.8.24
Kari Vepsä & Onnenmaa
Helsinki Pavi, Vantaa
Su 4.8.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Su 4.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Tirvan lava, Valkeala - Kouvola
Su 4.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Metsälinna, Ristiina - Mikkeli
Su 4.8.24
Weranta
Kolmilammin lava, Hausjärvi
Ma 5.8.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ma 5.8.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ma 5.8.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Ma 5.8.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 6.8.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ti 6.8.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 6.8.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 6.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Vaakahuoneen Paviljonki (duo), Turku
Ti 6.8.24
Anneli Mattila & Recados
Hupisaarten kesäteatteri klo 18.00,
Ti 6.8.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ti 6.8.24
Heidi Pakarinen & HOT
Lahden tori, Heidin yhteislaulutilaisuus,
Ti 6.8.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi
Ti 6.8.24
Pirita Niemenmaa
Oulu,
Ti 6.8.24
Reeta & Suvi
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi
Ti 6.8.24
Taikakuu
Rajavaaran lava, Kesälahti - Kitee
Ti 6.8.24
Weranta
Rantamaja, Kortesjärvi - Kauhava
Ke 7.8.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Ke 7.8.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 7.8.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 7.8.24
Esa Nummela
Mathildedal / Kesäteatteri, Salo
Ke 7.8.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Virtain Hiekkarannan lava, Virrat
Ke 7.8.24
Reeta & Suvi
Kuikan lava, Jyväskylä
Ke 7.8.24
Taikakuu
Helsinki Pavi, Vantaa
Ke 7.8.24
Hurma
Virtain Hiekkarannan lava, Virrat
To 8.8.24
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
To 8.8.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
To 8.8.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
To 8.8.24
Hurma
Yppärin merimaja, Pyhäjoki
To 8.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Sodankylän Upseerikerho, Sodankylä
To 8.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Ämyri, Somero
To 8.8.24
Trubaduuri Pekka
Rav. Blackbird, Helsinki
Pe 9.8.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 9.8.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 9.8.24
Anneli Mattila & Recados
Kuikan lava, Jyväskylä
Pe 9.8.24
Charles Plogman & MiSiO
Krouvin Lava, Hartola
Pe 9.8.24
Hurma
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
Pe 9.8.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Hotelli Koskenniska, Forssa
Pe 9.8.24
Kim Engblom
Hunger & Törst, Parainen - Länsi-Turunmaa
Pe 9.8.24
Matti Oksa
Britannia Helsinki, Helsinki
Pe 9.8.24
Meiju Suvas
Pub Markus, Äänekoski
Pe 9.8.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 9.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Perävaaran Huvikeskus, Kemijärvi
Pe 9.8.24
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Tanssikeskus Pohjanranta, Keminmaa
Pe 9.8.24
Taikakuu
Lusan Halli, Kurikka
Pe 9.8.24
The Shuffle
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 9.8.24
Tuula Amberla
G Livelab Tampere, Tampere
Pe 9.8.24
Reeta & Suvi
Yksityistilaisuus, Uusikaarlepyy
La 10.8.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
La 10.8.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
La 10.8.24
The Shuffle
M/S Aurora Botnia, Vaasa
La 10.8.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Huvilintu, Raisio
La 10.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Tuusmäen Tunnelilava, Rantasalmi
La 10.8.24
Charles Plogman & MiSiO
Tanssisaari Tolkkinen, Porvoo,
La 10.8.24
Esa Nummela
Katismaan Saari, Säkylä
La 10.8.24
Hurma
Suukosken Keidas, Tervola
La 10.8.24
Janne Tulkki
Pyhärannan Kievari & Camping, Pyhäranta
La 10.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Pyhärannan Kievari & Camping (Janne duo), Pyhäranta
La 10.8.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Vihannin Härkäjuhlat, Vihanti - Raahe
La 10.8.24
Jonna Ortju & Namu
JONNA & DIXIE HARLEM, Vaajakosken kirkko, Jyväskylä,
La 10.8.24
Jonna Ortju & Namu
Syvälahden lava, Kangasniemi
La 10.8.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Helsinki, Yksityistilaisuus,
La 10.8.24
Markus Salo
Yksityistilaisuus Jämi,
La 10.8.24
Mikael Konttinen
Yksityistilaisuus, Helsinki
La 10.8.24
Neitoset
Vihannin Härkäjuhlat, Vihanti - Raahe
La 10.8.24
Onni Kivipelto
Yksityistilaisuus, Jämijärvi,
La 10.8.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Narvan Iskelmälava,
La 10.8.24
Pirita Niemenmaa
Urjanlinna, Sievi
La 10.8.24
Saara Aalto
Yksityistilaisuus, Helsinki
La 10.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Suukosken Keidas, Tervola
La 10.8.24
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Sodankylän Upseerikerho, Sodankylä
La 10.8.24
TUOMAS!
Yksityistilaisuus, Pori
La 10.8.24
Taikakuu
Nuijamiesten lava, Ylikiiminki - Oulu
La 10.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Rönnin lava, Orivesi
La 10.8.24
Weranta
Kaarihovi, Teuva
La 10.8.24
Anneli Mattila & Recados
Uittokallio, Karstula
La 10.8.24
Annika Eklund
Rondo Beer House, Helsinki
La 10.8.24
Heidi Pakarinen & HOT
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa, Utajärvi
La 10.8.24
Meiju Suvas
Viinitila Meggala, Venesjärvi,
Su 11.8.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
Su 11.8.24
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia, Helsinki
Su 11.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Yksityistilaisuus (duo), Pomarkku
Su 11.8.24
Kaiho
Metsälinna, Ristiina - Mikkeli
Su 11.8.24
Pirita Niemenmaa
Kaarihovi, Teuva
Su 11.8.24
Reeta & Suvi
Uittamo Paviljonki, Turku
Su 11.8.24
Taikakuu
Kyllikinranta, Iisalmi
Su 11.8.24
Ari Nylundin orkesteri
Hirvensuuli, Huittinen
Ma 12.8.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Ma 12.8.24
Matti Oksa & Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 13.8.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 13.8.24
Matti Oksa & Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 13.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Rantamaja, Kortesjärvi - Kauhava
Ti 13.8.24
Taikakuu
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi
Ti 13.8.24
Weranta
Rajavaaran lava, Kesälahti - Kitee
Ke 14.8.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 14.8.24
Matti Oksa & Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 14.8.24
Hurma
Tampsan lava, Kotka
Ke 14.8.24
Paavo Asunmaa
Virtain Hiekkarannan lava, Virrat
Ke 14.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Virtain Hiekkarannan lava, Virrat
To 15.8.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
To 15.8.24
Matti Oksa & Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
To 15.8.24
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
To 15.8.24
Dingo
Lappeenrannan viinijuhlat, Lappeenranta
To 15.8.24
Irina
Lappeenrannan viinijuhlat, Lappeenranta
To 15.8.24
Jiri Nikkinen "The Beatles Tribute Band"
Lappeenrannan viinijuhlat, Lappeenranta
To 15.8.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Parkanon Käenkoskikeskus, Parkano
To 15.8.24
Pirita Niemenmaa
Käenkoski, Parkano
To 15.8.24
Meiju Suvas
Yksityistilaisuus, Rovaniemi
Pe 16.8.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 16.8.24
Matti Oksa & Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 16.8.24
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 16.8.24
Anneli Mattila & Recados
Helsinki Pavi, Vantaa
Pe 16.8.24
Hurma
Pappisten lava, Loimaa
Pe 16.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Iitiän lava, Lappeenranta
Pe 16.8.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Perävaaran Huvikeskus, Kemijärvi
Pe 16.8.24
Meiju Suvas
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
Pe 16.8.24
Neitoset
Sodankylä,
Pe 16.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Kuikan lava, Jyväskylä
Pe 16.8.24
Taikakuu
Hangan Lava, Hankasalmi
La 17.8.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
La 17.8.24
Matti Oksa & Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
La 17.8.24
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
La 17.8.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
La 17.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 17.8.24
Anneli Mattila & Recados
Maaningan Kasino, Maaninka
La 17.8.24
Ari Nylundin orkesteri
Pajarinhovi, Kitee
La 17.8.24
Charles Plogmans Orkester
Molpe Uf, Korsnäs.,
La 17.8.24
Hurma
Ämyri, Somero
La 17.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
La 17.8.24
Kaiho
Ämyri, Somero
La 17.8.24
Kari Vepsä & Onnenmaa
Emet Folkpark, Kruunupyy
La 17.8.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Yksityistilaisuus, Turku,
La 17.8.24
Meiju Suvas
Suukosken Keidas, Tervola
La 17.8.24
Neitoset
Lankojärven lava, Pello
La 17.8.24
Onnenkerjäläiset
Valasranta, Yläne - Pöytyä
La 17.8.24
Onni Kivipelto
Yksityistilaisuus, Vimpeli,
La 17.8.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Niinilahden lava, Viitasaari,
La 17.8.24
Pasi Vainionperä
Yksityistilaisuus, Tampere,
La 17.8.24
Patajätkä
Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava
La 17.8.24
Pirita Niemenmaa
Yksityistilaisuus, Seinäjoki
La 17.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Ilveskasino, Kuopio
La 17.8.24
Taikakuu
Rönnin lava, Orivesi
La 17.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Urjanlinna, Sievi
La 17.8.24
Weranta
Ruokolahden Lava Paavola, Siikajoki
La 17.8.24
Heidi Pakarinen & HOT
Orilammen Lomakeskus, Kouvola
La 17.8.24
Charles Plogman & MiSiO
Molpe Uf, Korsnäs (CPO),
La 17.8.24
Gebardi
Yritystilaisuus, Jyväskylä
Su 18.8.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Su 18.8.24
Matti Oksa & Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Su 18.8.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Uittamo Paviljonki, Turku
Su 18.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Helsinki Pavi, Vantaa
Su 18.8.24
Taikakuu
Metsälinna, Ristiina - Mikkeli
Su 18.8.24
Onni Kivipelto
Intia-päivä, Helsinki
Ma 19.8.24
Olli Kärki
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 20.8.24
Olli Kärki
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 20.8.24
Neitoset
Rajavaaran lava, Kesälahti - Kitee
Ke 21.8.24
Olli Kärki
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 21.8.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Särkkä, Punkalaidun
Ke 21.8.24
The Bubble Band
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 21.8.24
Esa Nummela
Yritystilaisuus, Helsinki
Ke 21.8.24
Nina Tapio
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 21.8.24
Sami Saari
M/S Finlandia, Helsinki
To 22.8.24
Olli Kärki
M/S Finlandia, Helsinki
To 22.8.24
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia, Vaasa
To 22.8.24
Tarmo Ranta
Rav. Blackbird, Helsinki
Pe 23.8.24
Olli Kärki
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 23.8.24
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 23.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Kuikan lava, Jyväskylä
Pe 23.8.24
Anneli Mattila & Recados
Harjulan lava, Hollola
Pe 23.8.24
Hurma
Kermankosken lava, Heinävesi
Pe 23.8.24
Markus Salo
Katismaan Saari, Säkylä
Pe 23.8.24
Meiju Suvas
Eikan Pub, Järvenpää
Pe 23.8.24
Neitoset
Lavatanssifestarit Himos, Jämsä
Pe 23.8.24
Onnenkerjäläiset
Kultainen kulaus, Seinäjoki,
Pe 23.8.24
Onnenkerjäläiset
Seinäjoki, Kultainen Kulaus (Duo),
Pe 23.8.24
Reeta & Suvi
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 23.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Lusan Halli, Kurikka
Pe 23.8.24
Taikakuu
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 23.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Krouvin Lava, Hartola
Pe 23.8.24
Weranta
Pappisten lava, Loimaa
Pe 23.8.24
Mika Rämä
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 23.8.24
Niilo
Kermankosken lava, Heinävesi
Pe 23.8.24
Charles Plogman & MiSiO
Kulkurin Kievari, Mellilä (solo),
Pe 23.8.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Tiirikkala, Turku
La 24.8.24
Olli Kärki
M/S Finlandia, Helsinki
La 24.8.24
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia, Vaasa
La 24.8.24
Onnenkerjäläiset
Kultainen kulaus, Seinäjoki,
La 24.8.24
Onnenkerjäläiset
Seinäjoki, Kultainen Kulaus (Duo),
La 24.8.24
Ari Nylundin orkesteri
Jenkkapirtti, Asikkala
La 24.8.24
Charles Plogman & MiSiO
Pukaron valssimylly, Lapinjärvi
La 24.8.24
Esa Nummela
Yksityistilaisuus, Helsinki
La 24.8.24
Heidi Pakarinen & HOT
Pajarinhovi, Kitee
La 24.8.24
Hurma
Käylän Korpihovi, Kuusamo
La 24.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Vaattojärven Rantapaviljonki, Kolari
La 24.8.24
Kaiho
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
La 24.8.24
Markus Salo
Pub Juoma, Valkeakoski,
La 24.8.24
Meiju Suvas
Hollola ilta, Hollola
La 24.8.24
Neitoset
Ruokolahden Lava Paavola, Siikajoki
La 24.8.24
Onni Kivipelto
Yksityistilaisuus, Seinäjoki,
La 24.8.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 24.8.24
Pasi Vainionperä
Public house Olkkari, Uusikaupunki
La 24.8.24
Patajätkä
Ämyri, Somero
La 24.8.24
Pirita Niemenmaa
Lemmenlava, Pyhäselkä - Joensuu
La 24.8.24
Playa
M/S Finlandia, Helsinki
La 24.8.24
Reeta & Suvi
Lavatanssifestarit Himos, Jämsä
La 24.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Lavatanssifestarit Himos, Jämsä
La 24.8.24
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Naapurivaaran Huvikeskus, Sotkamo
La 24.8.24
Taikakuu
Lavatanssifestarit Himos, Jämsä
La 24.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Huvilintu, Raisio
La 24.8.24
Weranta
Lavatanssifestarit Himos, Jämsä
La 24.8.24
Anneli Mattila & Recados
Ideapark Lempäälä, Lempäälä
La 24.8.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Yksityistilaisuus, Nakkila
La 24.8.24
Olli Lepänrinne
Yksityistilaisuus, Salo,
La 24.8.24
Mikko Mäkeläinen
Hakkenpää, After Sail 886 , Taivassalo
La 24.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hakkenpää, After Sail 886 (Mikko solo), Taivassalo
Su 25.8.24
Olli Kärki
M/S Finlandia, Helsinki
Su 25.8.24
Diandra
Kankaanpään kirkko, Kankaanpää
Su 25.8.24
Energia
Kolmilammin lava, Hausjärvi
Su 25.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Metsälinna, Ristiina - Mikkeli
Su 25.8.24
Taikakuu
Uittamo Paviljonki, Turku
Su 25.8.24
Trubaduuri Åsa
M/S Finlandia, Helsinki
Ma 26.8.24
Ari Nylundin orkesteri
Männistön tanssilava, Tuusula
Ma 26.8.24
Kai Jämsä
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 27.8.24
Kai Jämsä
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 28.8.24
Kai Jämsä
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 28.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Tampsan lava, Kotka
Ke 28.8.24
Diandra
Yritystilaisuus, Helsinki
To 29.8.24
Kai Jämsä
M/S Finlandia, Helsinki
To 29.8.24
Markku Ketola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 30.8.24
Kai Jämsä
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 30.8.24
Markku Ketola
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 30.8.24
Hurma
Esakallio, Somero
Pe 30.8.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Äkäshotelli, Kolari
Pe 30.8.24
Kaiho
Kisaranta, Kangasala
Pe 30.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Lauhan lähiruokafestivaali, Huittinen
Pe 30.8.24
Neon 2
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 30.8.24
Niilo
Lauhan lähiruokafestivaali, Huittinen
Pe 30.8.24
Reeta & Suvi
Hangan Lava, Hankasalmi
Pe 30.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 30.8.24
Taikakuu
Kisaranta, Kangasala
Pe 30.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Pappisten lava, Loimaa
Pe 30.8.24
Charles Plogman & MiSiO
Rock Theatre, Dux, Kristiinankaupunki,
Pe 30.8.24
Duo Mari & Julle
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 30.8.24
Meiju Suvas
Red Carpet Mummodisco,
La 31.8.24
Kai Jämsä
M/S Finlandia, Helsinki
La 31.8.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Liimamäen lava, Karkkila
La 31.8.24
Anna Hanski
Vuosaaren Satamapäivä, Helsinki
La 31.8.24
Ari Nylundin orkesteri
Toivolan lava, Ylöjärvi
La 31.8.24
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Suukosken Keidas, Tervola
La 31.8.24
Bilebändi MPB
Paraisten portti, Parainen - Länsi-Turunmaa
La 31.8.24
Charles Plogman & MiSiO
Jenkkapirtti (Swe), Asikkala
La 31.8.24
Esa Nummela
Herrankukkaro, Rymättylä - Naantali
La 31.8.24
Frederik & Dynamite Band
Paat Pub Luvia, Luvia
La 31.8.24
Heidi Pakarinen & HOT
Ilveskasino, Kuopio
La 31.8.24
Hurma
Riutanharjun lava, Riihimäki
La 31.8.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa, Utajärvi
La 31.8.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Tampere, Sorella cellar&club,
La 31.8.24
Kaiho
Yksityistilaisuus, Laitila
La 31.8.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Ämyri, Somero
La 31.8.24
Marita Taavitsainen
Ravintola Huvilouhos, Polvijärvi
La 31.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Korttelipäivä, kaupungintalon aukio 12.00-14.00, Ylöjärvi
La 31.8.24
Neitoset
Littoisten lava, Kaarina
La 31.8.24
Olli Lepänrinne
Yksityistilaisuus, Lieto (Relax Corner),
La 31.8.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Toivolan lava, Ylöjärvi,
La 31.8.24
Pasi Vainionperä
Padasjoki, Sahan valot -tapahtuma,
La 31.8.24
Reeta & Suvi
Rönnin lava, Orivesi
La 31.8.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 31.8.24
Taikakuu
Ämyri, Somero
La 31.8.24
Teemu Roivainen & Energia
Kaarihovi, Teuva
La 31.8.24
Weranta
Syvälahden lava, Kangasniemi
La 31.8.24
Diandra
Hanko 150-v konsertti, Hanko
La 31.8.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Levi Summit, Kittilä
La 31.8.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hotelli Korpilampi, Espoo
La 31.8.24
Markus Salo
Hakkenpää, After Sail 886 , Taivassalo
Su 1.9.24
Kai Jämsä
M/S Finlandia, Helsinki
Su 1.9.24
Hurma
Luopajärven NS - Nuorisoseurantalo Pohjola, Kurikka
Su 1.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Helsinki Pavi, Vantaa
Su 1.9.24
Taikakuu
Kolmilammin lava, Hausjärvi
Ma 2.9.24
Kari Vepsä & Onnenmaa
Äkäshotelli, Kolari
Ma 2.9.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 3.9.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 3.9.24
Heidi Pakarinen & HOT
Äkäshotelli, Kolari
Ke 4.9.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 4.9.24
Charles Plogman & MiSiO
Äkäshotelli, Kolari
Ke 4.9.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Yksityistilaisuus, Nokia,
Ke 4.9.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
Ke 4.9.24
Weranta
Tampsan lava, Kotka
Ke 4.9.24
Tekninen toteutus
M/S Finlandia, Helsinki
To 5.9.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
To 5.9.24
Heidi Pakarinen & HOT
Lapland Hotel Sirkantähti, Kittilä
To 5.9.24
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Äkäshotelli, Kolari
Pe 6.9.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 6.9.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Helsinki Pavi, Vantaa
Pe 6.9.24
Esa Nummela
Imatran Kylpylä, Imatra
Pe 6.9.24
Groove President
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 6.9.24
Hurma
Kisaranta, Kangasala
Pe 6.9.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Zone, Kuusamo
Pe 6.9.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Äkäshotelli, Kolari
Pe 6.9.24
Juliet Jonesin Sydän
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 6.9.24
Kaiho
Esakallio, Somero
Pe 6.9.24
Markus Salo
Pub T.T. Toholampi,
Pe 6.9.24
Meiju Suvas
Mummodisco, Vantaa,
Pe 6.9.24
Reeta & Suvi
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
Pe 6.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Monitoimitalo Honkala, Honkajoki
Pe 6.9.24
Sallad
Yritystilaisuus, Helsinki
Pe 6.9.24
Taikakuu
Salamakallio, Lappi tl - Rauma
Pe 6.9.24
Teemu Roivainen
Monitoimitalo Honkala, Honkajoki
Pe 6.9.24
Vanhasuora & Esa Nummela
Imatran Kylpylä, Imatra
Pe 6.9.24
Weranta
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 6.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Monitoimitalo Honkala (Teemu solistina Saija Tuupasen kera), Honkajoki
Pe 6.9.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
La 7.9.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
La 7.9.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
La 7.9.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Pajarinhovi, Kitee
La 7.9.24
Anneli Mattila & Recados
Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava
La 7.9.24
Charles Plogman & MiSiO
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
La 7.9.24
Esa Nummela
Lohja Spa & Resort, Karjalohja - Lohja
La 7.9.24
Hurma
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 7.9.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Maaningan Kasino, Maaninka
La 7.9.24
Kaiho
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 7.9.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Syvälahden lava, Kangasniemi
La 7.9.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Seuratalo Harjula, Kullaa - Ulvila
La 7.9.24
Markus Salo
Kokkola,
La 7.9.24
Namu band
Yritystilaisuus, Lahti
La 7.9.24
Neitoset
Ämyri, Somero
La 7.9.24
Reeta & Suvi
Syvälahden lava, Kangasniemi
La 7.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Valasranta, Yläne - Pöytyä
La 7.9.24
Taikakuu
Yksityistilaisuus,
La 7.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Tanhuhovi, Lohja
La 7.9.24
Vanhasuora & Esa Nummela
Lohja Spa & Resort, Karjalohja - Lohja
La 7.9.24
Weranta
Urjanlinna, Sievi
Su 8.9.24
Tuomas Lehto
M/S Finlandia, Helsinki
Su 8.9.24
Samuli Jokinen
M/S Finlandia, Helsinki
Su 8.9.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Viking Grace, Turku
Su 8.9.24
Hurma
Kolmilammin lava, Hausjärvi
Su 8.9.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Baltic Princess, Turku
Su 8.9.24
Neitoset
Helsinki Pavi, Vantaa
Su 8.9.24
Taikakuu
Lemmenlava, Pyhäselkä - Joensuu
Ma 9.9.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Baltic Princess, Turku
Ma 9.9.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Lapland hotels Ylläskaltio, Kolari
Ma 9.9.24
Mika Sihvolan orkesteri MiSiO
Viking XPRS, Helsinki
Ma 9.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Äkäshotelli, Kolari
Ma 9.9.24
Taikakuu
Viking Cinderella, Helsinki
Ma 9.9.24
Trubaduuri Pekka
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 10.9.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Baltic Princess, Turku
Ti 10.9.24
Taikakuu
Viking Cinderella, Helsinki
Ti 10.9.24
Trubaduuri Pekka
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 10.9.24
Charles Plogman & MiSiO
Viking XPRS, Helsinki
Ti 10.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Ravintola Pub Teerenpesä, Inari
Ti 10.9.24
Weranta
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 11.9.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Baltic Princess, Turku
Ke 11.9.24
Trubaduuri Pekka
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 11.9.24
Charles Plogman & MiSiO
Viking XPRS, Helsinki
Ke 11.9.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Lapland hotels Ylläskaltio, Kolari
Ke 11.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Äkäshotelli, Kolari
Ke 11.9.24
Groove President
Messukeskus, Helsinki
Ke 11.9.24
Tekninen toteutus
M/S Finlandia, Helsinki
To 12.9.24
Trubaduuri Pekka
M/S Finlandia, Helsinki
To 12.9.24
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia, Vaasa
To 12.9.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Lapland Hotel Sirkantähti, Kittilä
To 12.9.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Hotelli Korpilampi, Espoo
To 12.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Äkäshotelli, Kolari
Pe 13.9.24
Trubaduuri Pekka
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 13.9.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
Pe 13.9.24
Anneli Mattila & Recados
Työväentalo Walo, Oulu
Pe 13.9.24
Hurma
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 13.9.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Helsinki Pavi, Vantaa
Pe 13.9.24
Jonna Ortju & Namu
Yksityistilaisuus, Jyväskylä,
Pe 13.9.24
Kaiho
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 13.9.24
Meiju Suvas
Pyhän camp kitchen & bar,
Pe 13.9.24
Reeta & Suvi
Esakallio, Somero
Pe 13.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Kunnonpaikka, Siilinjärvi
Pe 13.9.24
Taikakuu
Krouvin Lava, Hartola
Pe 13.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Lapland Hotel Luostotunturi, Sodankylä
Pe 13.9.24
Weranta
Hangan Lava, Hankasalmi
Pe 13.9.24
Top 40 Lounge
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 13.9.24
Ari Nylundin orkesteri
Pyrkivä, Turku
La 14.9.24
Trubaduuri Pekka
M/S Finlandia, Helsinki
La 14.9.24
Top 40 Lounge
M/S Finlandia, Helsinki
La 14.9.24
Tomi Metsäketo
Kunnonpaikka, Siilinjärvi
La 14.9.24
Anneli Mattila & Recados
Koivuniemen Herran farmi (messunavetta), Merikarvia
La 14.9.24
Ari Nylundin orkesteri
Metsälinna, Viiala - Akaa
La 14.9.24
Heidi Pakarinen & HOT
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
La 14.9.24
Hurma
Pesäkallio, Lahti
La 14.9.24
Janne Tulkki
Ravintola Pohojanportti, Nousiainen
La 14.9.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Pohojanportti (Janne duo), Nousiainen
La 14.9.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
La 14.9.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava
La 14.9.24
Jonna Ortju & Namu
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 14.9.24
Kari Vepsä & Onnenmaa
Palvelukoti Kotivalli, Sipoo
La 14.9.24
Markus Salo
yksityistilaisuus, Tampere
La 14.9.24
Meiju Suvas
Ravintola Zone, Kuusamo
La 14.9.24
Onnenkerjäläiset
Peurunka Oy, Laukaa
La 14.9.24
Pirita Niemenmaa
Mäntsälä,
La 14.9.24
Reeta & Suvi
Raahen työväentalo, Raahe
La 14.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Iitiän lava, Lappeenranta
La 14.9.24
Taikakuu
Luhurikan Lava, Lapua
La 14.9.24
Weranta
Tanhuhovi, Lohja
La 14.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa, Utajärvi
Su 15.9.24
Trubaduuri Pekka
M/S Finlandia, Helsinki
Su 15.9.24
Top 40 Lounge
M/S Finlandia, Helsinki
Su 15.9.24
Onni Kivipelto
Wiihde Areena, Seinäjoki
Su 15.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Grace, Turku
Su 15.9.24
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Helsinki Pavi, Vantaa
Su 15.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Tallink Victoria, Helsinki
Su 15.9.24
Weranta
Luopajärven NS - Nuorisoseurantalo Pohjola, Kurikka
Ma 16.9.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Grace, Turku
Ma 16.9.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 17.9.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 17.9.24
Hurma
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 17.9.24
Neitoset
Viking Grace, Turku
Ke 18.9.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 18.9.24
Anneli Mattila & Recados
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
Ke 18.9.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Lapland Hotel Sirkantähti, Kittilä
Ke 18.9.24
Johanna Debreczeni
Imatran Kylpylä, Imatra
Ke 18.9.24
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 18.9.24
Weranta
Helsinki Pavi, Vantaa
Ke 18.9.24
Tekninen toteutus
M/S Finlandia, Helsinki
To 19.9.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
To 19.9.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Äkäshotelli, Kolari
To 19.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Kangasala (HT Combo),
To 19.9.24
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 20.9.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 20.9.24
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 20.9.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Imatran Kylpylä, Imatra
Pe 20.9.24
Hurma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
Pe 20.9.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Kunnonpaikka, Siilinjärvi
Pe 20.9.24
Neitoset
Kempeleen Työväentalo, Kempele
Pe 20.9.24
Reeta & Suvi
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 20.9.24
Taikakuu
Kapakanmäki, Hämeenlinna
Pe 20.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Esakallio, Somero
Pe 20.9.24
Weranta
Lohja Spa & Resort, Karjalohja - Lohja
Pe 20.9.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Tanssikoulu Happy Dance, Pori,
La 21.9.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
La 21.9.24
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia, Vaasa
La 21.9.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava
La 21.9.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
La 21.9.24
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Ämmänsaaren työväentalo, Suomussalmi
La 21.9.24
Charles Plogmans Orkester
Smedsby Uf, Mustasaari,
La 21.9.24
Hurma
Lohja Spa & Resort, Karjalohja - Lohja
La 21.9.24
Neitoset
Naapurivaaran Huvikeskus, Sotkamo
La 21.9.24
Pirita Niemenmaa
Ylivieska ,
La 21.9.24
Reeta & Suvi
Pajarinhovi, Kitee
La 21.9.24
Taikakuu
Kukonhiekka, Saarijärvi
La 21.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Pesäkallio, Lahti
La 21.9.24
Weranta
Naapurivaaran Huvikeskus, Sotkamo
La 21.9.24
Kaiho
Yritystilaisuus, Suonenjoki
Su 22.9.24
Antti Toivola
M/S Finlandia, Helsinki
Su 22.9.24
Anneli Mattila & Recados
Martinsali, Raisio,
Su 22.9.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
Su 22.9.24
Taikakuu
Tyrnävän Seurojentalo, Tyrnävä
Ma 23.9.24
Energia
Viking XPRS, Helsinki
Ma 23.9.24
Trubaduuri Åsa
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 24.9.24
Trubaduuri Åsa
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 24.9.24
Ari Nylundin orkesteri
Vuotalo, Helsinki
Ti 24.9.24
Taikakuu
Tallink Victoria, Helsinki
Ti 24.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Viking XPRS, Helsinki
Ti 24.9.24
Weranta
Viking Grace, Turku
Ti 24.9.24
Sinitaivas
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 25.9.24
Trubaduuri Åsa
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 25.9.24
Taikakuu
Tallink Victoria, Helsinki
Ke 25.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Viking XPRS, Helsinki
Ke 25.9.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hotelli Korpilampi, Espoo
Ke 25.9.24
Esa Nummela
Viking Grace, Turku
Ke 25.9.24
Heidi Pakarinen & HOT
Viking Glory, Turku
Ke 25.9.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
Ke 25.9.24
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Baltic Princess, Turku
Ke 25.9.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Imatran Kylpylä, Imatra
Ke 25.9.24
Vanhasuora & Esa Nummela
Viking Grace, Turku
Ke 25.9.24
Pauli Hanhiniemi
M/S Finlandia, Helsinki
To 26.9.24
Trubaduuri Åsa
M/S Finlandia, Helsinki
To 26.9.24
Heidi Pakarinen & HOT
Viking Glory, Turku
Pe 27.9.24
Trubaduuri Åsa
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 27.9.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
Pe 27.9.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava
Pe 27.9.24
Anneli Mattila & Recados
Mäntsälän seurojentalo, Mäntsälä klo 19,
Pe 27.9.24
Heidi Pakarinen & HOT
Helsinki Pavi, Vantaa
Pe 27.9.24
Irina
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 27.9.24
Meiju Suvas
Lumosali Mummodisco, Vantaa
Pe 27.9.24
Neitoset
Esakallio, Somero
Pe 27.9.24
Taikakuu
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
Pe 27.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Hepokatti, Tampere
Pe 27.9.24
Waldo's People
M/S Aurora Botnia, Vaasa
La 28.9.24
Trubaduuri Åsa
M/S Finlandia, Helsinki
La 28.9.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Pesäkallio, Lahti
La 28.9.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Yritystilaisuus, Hämeenlinna
La 28.9.24
Annika Eklund
M/S Finlandia, Helsinki
La 28.9.24
Ari Nylundin orkesteri
Saarenkylän NS, Rovaniemi
La 28.9.24
Heidi Pakarinen & HOT
Yksityistilaisuus,
La 28.9.24
Hurma
Ruusulinna, Nurmijärvi
La 28.9.24
Jyrki Nurminen & Sävel
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
La 28.9.24
Marita Taavitsainen
Äkäshotelli, Kolari
La 28.9.24
Meiju Suvas
Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava
La 28.9.24
Neitoset
Valasranta, Yläne - Pöytyä
La 28.9.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Metsälinna, Akaa,
La 28.9.24
Taikakuu
Valasranta, Yläne - Pöytyä
La 28.9.24
Teemu Roivainen & Energia
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
La 28.9.24
Weranta
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
Su 29.9.24
Trubaduuri Åsa
M/S Finlandia, Helsinki
Su 29.9.24
Neitoset
Hyvinkään Järjestötalo, Hyvinkää
Su 29.9.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Su 29.9.24
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Viking Grace, Turku
Su 29.9.24
Taikakuu
Viking Grace, Turku
Ma 30.9.24
Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 1.10.24
Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 1.10.24
Charles Plogman & MiSiO
Viking Grace, Turku
Ke 2.10.24
Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 2.10.24
Ari Nylundin orkesteri
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
Ke 2.10.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Hophaus, Tahko,
Ke 2.10.24
Tekninen toteutus
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 2.10.24
Tumppi Varonen
M/S Finlandia, Helsinki
To 3.10.24
Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
To 3.10.24
Teemu Roivainen & Energia
Yksityistilaisuus, Hämeenlinna,
Pe 4.10.24
Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 4.10.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Kempeleen Työväentalo, Kempele
Pe 4.10.24
Charles Plogman & MiSiO
Kunnonpaikka, Siilinjärvi
Pe 4.10.24
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 4.10.24
Esa Nummela
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 4.10.24
Groove President
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 4.10.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Pyrkivä, Turku
Pe 4.10.24
Meiju Suvas
Oulu,
Pe 4.10.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Imatran Kylpylä, Imatra
Pe 4.10.24
Taikakuu
Esakallio, Somero
Pe 4.10.24
Teemu Roivainen & Energia
Häijään Tanssikrouvi, Mouhijärvi - Sastamala
La 5.10.24
Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
La 5.10.24
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia, Vaasa
La 5.10.24
Esa Nummela
M/S Finlandia, Helsinki
La 5.10.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Urjanlinna, Sievi
La 5.10.24
Antti Ketonen
M/S Finlandia, Helsinki
La 5.10.24
Charles Plogman & MiSiO
Snellman-sali (CPO), Kokkola
La 5.10.24
Heidi Pakarinen & HOT
KuivuriSali, Loimaa
La 5.10.24
Hurma
Hepokatti, Tampere
La 5.10.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Tanhuhovi, Lohja
La 5.10.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Hotelli Tallukka, Asikkala
La 5.10.24
Kaiho
Yksityistilaisuus, Fiskars,
La 5.10.24
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Yksityistilaisuus, Tampere
La 5.10.24
Meiju Suvas
Kemi,
La 5.10.24
Niilo
Turku, yksityistilaisuus,
La 5.10.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Pajarinhovi, Kitee
La 5.10.24
Pasi Vainionperä
Yksityistilaisuus, Pori,
La 5.10.24
Pirita Niemenmaa
Auran Nuortentalo, Aura
La 5.10.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
La 5.10.24
Taikakuu
Latosaari, Lapua
Su 6.10.24
Tarmo Ranta
M/S Finlandia, Helsinki
Su 6.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Helsinki Pavi, Vantaa
Su 6.10.24
Anneli Mattila & Recados
Martinsali, Raisio
Su 6.10.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Kainuun Kansanpirtti, Kajaani
Su 6.10.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Luopajärven NS - Nuorisoseurantalo Pohjola, Kurikka
Ma 7.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Viking XPRS, Helsinki
Ma 7.10.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 8.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Viking XPRS, Helsinki
Ti 8.10.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 8.10.24
Tommi Soidinmäki & Vastakaiku
M/S Finlandia, Helsinki
Ti 8.10.24
Esa Nummela
Teatteri Provinssi, Salo
Ke 9.10.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 9.10.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Viking XPRS,
Ke 9.10.24
Mikko Alatalo
M/S Finlandia, Helsinki
Ke 9.10.24
Neitoset
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
Ke 9.10.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Glory, Turku
Ke 9.10.24
Tekninen toteutus
M/S Finlandia, Helsinki
To 10.10.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
To 10.10.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Glory, Turku
To 10.10.24
Taikakuu
Peurunka Oy, Laukaa
To 10.10.24
Tuomas Salminen
M/S Aurora Botnia, Vaasa
Pe 11.10.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 11.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Pyrkivä, Turku
Pe 11.10.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Kempeleen Työväentalo, Kempele
Pe 11.10.24
Meiju Suvas
Ikaalinen,
Pe 11.10.24
Mr Hyde
M/S Finlandia, Helsinki
Pe 11.10.24
Neitoset
Työväentalo Walo, Oulu
Pe 11.10.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Häijään Tanssikrouvi, Mouhijärvi - Sastamala
Pe 11.10.24
Taikakuu
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
Pe 11.10.24
Teemu Roivainen & Energia
Yritystilaisuus, Oulu
La 12.10.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
La 12.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
V2 - Viihteen Valtatie, Harjavalta
La 12.10.24
Charles Plogman & MiSiO
Härmän Kuntokeskus, Ylihärmä - Kauhava
La 12.10.24
Esa Nummela
Britannia Kivis, Vantaa
La 12.10.24
Hurma
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa, Utajärvi
La 12.10.24
Janne Tulkki
Ravintola Sataman Valot, Ristiina - Mikkeli
La 12.10.24
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Sataman Valot, Ristiina - Mikkeli
La 12.10.24
Jarkko Honkanen & Taiga
Saarenkylän NS, Rovaniemi
La 12.10.24
Jiri Nikkinen "The Beatles Tribute Band"
M/S Finlandia, Helsinki
La 12.10.24
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Helsinki, Karjalatalo,
La 12.10.24
Mr Hyde
M/S Finlandia, Helsinki
La 12.10.24
Onni Kivipelto
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
La 12.10.24
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Tirilän Työväentalo, Lappeenranta
La 12.10.24
Pasi Vainionperä
Yksityistilaisuus, Tampere
La 12.10.24
Reeta & Suvi
Auran Nuortentalo, Aura
La 12.10.24
Saija Tuupanen & eXmiehet
Urjanlinna, Sievi
La 12.10.24
Sinitaivas
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti, Kuopio
La 12.10.24
Taikakuu
Auran Nuortentalo, Aura
La 12.10.24
Teemu Roivainen & Energia
Ruusulinna, Nurmijärvi
Su 13.10.24
Petsku Lemström
M/S Finlandia, Helsinki
Su 13.10.24
Kati Narvanmaa
M/S Finlandia, Helsinki
Su 13.10.24
Taikakuu
Kerhola, Nokia
Pe 18.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Lempäälän manttaalitalo, Lempäälä
La 19.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Kartano Kievari, Äänekoski
La 19.10.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Auran Nuortentalo, Aura
Pe 25.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Kempeleen Työväentalo, Kempele
La 26.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Urjanlinna, Sievi
La 26.10.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hotelli Tallukka, Asikkala
Su 27.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Valtimon Vanha kirjasto ,
Su 27.10.24
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Luopajärven NS - Nuorisoseurantalo Pohjola, Kurikka
Ke 30.10.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Teeriharju, Somero
La 2.11.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
V2 - Viihteen Valtatie, Harjavalta
Pe 8.11.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Sodankylän Upseerikerho, Sodankylä
La 9.11.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Saarenkylän NS, Rovaniemi
Su 10.11.24
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Ämmänsaaren työväentalo, Suomussalmi