FI / EN

Täyden palvelun ohjelmatoimisto, josta löydät artistit, puhujat & juontajat ja viihdeohjelmat tapahtumaasi.

Keikat

Ke 21.2.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Hazze Wazeen
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Teeriharju
Somero
Hovimuusikko Ilkka
M/S Finlandia
Helsinki
Veetu Vuori
Yritystilaisuus
Urjala
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Rosso (solo)
Joensuu

To 22.2.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Hazze Wazeen
M/S Aurora Botnia
Vaasa

Pe 23.2.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Manttaalitalo
Lempäälä
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Hurma
Imatran Kylpylä
Imatra
Pirita Niemenmaa
Pyrkivä
Turku
Taikakuu
Teeriharju
Somero
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Ravintola Ramona
Kemi
Weranta
Kempeleen Työväentalo
Kempele
Markus Salo
Irish Pub, Raahe
Olli Lepänrinne
Naantalin Kylpylä
Naantali

La 24.2.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Markus Salo
Irish Pub, Raahe
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Naapurivaaran Huvikeskus
Sotkamo
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
The Book Bar
Ranua
Eija Kantola & Omega
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Hurma
Kartano Kievari
Äänekoski
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Naapurivaaran Huvikeskus
Sotkamo
Taikakuu
V2 - Viihteen Valtatie
Harjavalta
Tuomas Salminen
Ravintola Bravas Hanko
Hanko
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Spa Hotel Runni
Iisalmi
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Pajarinhovi
Kitee
Heidi Pakarinen & HOT
Metsälinna
Viiala - Akaa

Su 25.2.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Weranta
Kerhola
Nokia
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Kehräämö
Orimattila

Ti 27.2.24

Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa

Ke 28.2.24

Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Sonja Lumme
M/S Finlandia
Helsinki
Ari Nylundin orkesteri
Teeriharju
Somero

To 29.2.24

Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Jukka Poika & Dj Stormy
Apollo Nightclub Turku
Turku

Pe 1.3.24

Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Groove President
M/S Finlandia
Helsinki
Hurma
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Imatran Kylpylä
Imatra
Kaiho
Pyrkivä
Turku
Teemu Roivainen & Energia
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Weranta
Häijään Tanssikrouvi
Mouhijärvi - Sastamala
Ari Nylundin orkesteri
Ruusulinna
Nurmijärvi
Neitoset
Teeriharju
Somero
Esa Nummela
Britannia Kivis
Vantaa
Anneli Mattila & Recados
Kempeleen Työväentalo
Kempele
Charles Plogman & MiSiO
Ravintola Punainen Kukko
Pori
Jiri Nikkinen "The Beatles Tribute Band"
Rento Bar
Turku

La 2.3.24

Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Pajarinhovi
Kitee
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hotelli Keurusselkä
Keuruu
Anneli Mattila & Recados
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Esa Nummela
Brewer's Public House
Huittinen
Heidi Pakarinen & HOT
Latosaari
Lapua
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Karjalatalo, Helsinki
Jonna Ortju & Namu
Naapurivaaran Huvikeskus
Sotkamo
Kaiho
Latosaari
Lapua
Teemu Roivainen & Energia
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Weranta
Auran Nuortentalo
Aura
Ari Nylundin orkesteri
Hepokatti
Tampere
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Lehmirannan Lomakeskus
Salo
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ruusulinna
Nurmijärvi
Patajätkä
Ruusulinna
Nurmijärvi
Hurma
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa
Utajärvi
Olli Lepänrinne
Tiirikkala (Relax Corner)
Turku

Su 3.3.24

Charles Plogman & MiSiO
Äkäshotelli
Kolari
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Hurma
Kerhola
Nokia
Teemu Roivainen & Energia
Viking Grace
Turku
Weranta
Tallink Victoria
Helsinki

Ma 4.3.24

Teemu Roivainen & Energia
Viking Grace
Turku
Weranta
Tallink Victoria
Helsinki
Heidi Pakarinen & HOT
Äkäshotelli
Kolari
Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Veetu Vuori
Yritystilaisuus
Kuortane

Ti 5.3.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Hurma
M/S Finlandia
Helsinki
Johanna Debreczeni
Tullikamarin Pakkahuone
Tampere
Kari Vepsä & Onnenmaa
Äkäshotelli
Kolari
Taikakuu
Tallink Victoria
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa

Ke 6.3.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Taikakuu
Tallink Victoria
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Jore Marjaranta
M/S Finlandia
Helsinki
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Äkäshotelli
Kolari
Heidi Pakarinen & HOT
Sysmä

To 7.3.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Äkäshotelli
Kolari
Heidi Pakarinen & HOT
Hartola
Olli Lepänrinne
Turku, Yritystilaisuus

Pe 8.3.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Ari Nylundin orkesteri
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Jarkko Honkanen & Taiga
Kempeleen Työväentalo
Kempele
Neitoset
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Patajätkä
Albertin kellari, Hämeenlinna
Pirita Niemenmaa
Äkäshotelli
Kolari
Taikakuu
Häijään Tanssikrouvi
Mouhijärvi - Sastamala
Teemu Roivainen & Energia
Aron Keidas
Kauhajoki
Weranta
Ruusulinna
Nurmijärvi
Gebardi
M/S Finlandia
Helsinki
Olli Lepänrinne
Tiirikkala
Turku
Heidi Pakarinen & HOT
Raksa-messut, Lahti
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Mulligan's
Kouvola

La 9.3.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Heidi Pakarinen & HOT
Raksa-messut, Lahti
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Auran Nuortentalo
Aura
Jiri Nikkinen "The Beatles Tribute Band"
M/S Finlandia
Helsinki
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Patajätkä
Auran Nuortentalo
Aura
Taikakuu
Latosaari
Lapua
Weranta
V2 - Viihteen Valtatie
Harjavalta
Yölintu
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Neitoset
Spa Hotel Runni
Iisalmi
Meiju Suvas
Muhos
Olli Lepänrinne
Proud & Mary Turku
Turku
Jarkko Honkanen & Taiga
Valtimon Vanha kirjasto
Markus Salo
yksityistilaisuus
Tampere
Mika Sihvolan orkesteri MiSiO
Naantalin Kylpylä
Naantali
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Hankasalmen Revontuli
Hankasalmi
Johanna Debreczeni
Viking Grace (Laulukilpailun tuomarina)
Turku
Onni Kivipelto
Viking Grace (Laulukilpailun tuomarina)
Turku
Arimo Mustonen
M/S Finlandia
Helsinki

Su 10.3.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Heidi Pakarinen & HOT
MukkulaRieha, Lahti
Taikakuu
Kehräämö
Orimattila
Jusu & Friends
M/S Finlandia
Helsinki

Ma 11.3.24

Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Pirtti
Kangasala
Sofia Autio
M/S Finlandia
Helsinki

Ti 12.3.24

Sofia Autio
M/S Finlandia
Helsinki
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
M/S Finlandia
Helsinki
Meiju Suvas
Hullu Poro areena
Kittilä
Olli Kärki
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Pirita Niemenmaa
Viking Grace
Turku
Heidi Pakarinen & HOT
Kaupunginteatteri, Kuopio

Ke 13.3.24

Sofia Autio
M/S Finlandia
Helsinki
Olli Kärki
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Teeriharju
Somero
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Kaiho
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Tekninen toteutus
M/S Finlandia
Helsinki

To 14.3.24

Sofia Autio
M/S Finlandia
Helsinki
Olli Kärki
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Heidi Pakarinen & HOT
Lapland Hotel Sirkantähti
Kittilä
Kaiho
Peurunka Oy
Laukaa
Weranta
Tullikamarin Pakkahuone
Tampere
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Heinolan WBK-talo
Heinola
Phil Harmonic
Yritystilaisuus
Helsinki

Pe 15.3.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Häijään Tanssikrouvi
Mouhijärvi - Sastamala
Ari Nylundin orkesteri
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Hurma
Teeriharju
Somero
Jarkko Honkanen & Taiga
Äkäshotelli
Kolari
Pasi Vainionperä
M/S Finlandia
Helsinki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Hepokatti
Tampere
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Konserttisali, Ylivieska
Taikakuu
Ruusulinna
Nurmijärvi
Teemu Roivainen & Energia
Imatran Kylpylä
Imatra
Tuula Amberla
Järjestöjentalo
Forssa
Darlings
Yritystilaisuus
Helsinki
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ideapark Seinäjoki
Seinäjoki
Esa Nummela
Proud & Mary Turku
Turku
Olli Lepänrinne
Oluthuone Sailor's
Helsinki

La 16.3.24

Pasi Vainionperä
M/S Finlandia
Helsinki
Antti Ketonen
M/S Finlandia
Helsinki
Ari Nylundin orkesteri
Ravintola Enon vene
Eno - Joensuu
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Heidi Pakarinen & HOT
Äkäshotelli
Kolari
Jarkko Honkanen & Taiga
Santa's Hotel Tunturi
Inari
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Haapamäen Suoja
Keuruu
Pirita Niemenmaa
Karhulan keskustalo
Kotka
Saija Tuupanen & eXmiehet
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Teemu Roivainen & Energia
Ruusulinna
Nurmijärvi
Weranta
Tyrnävän Seurojentalo
Tyrnävä
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Hotelli Kampeli
Veteli
Meiju Suvas
Ravintola Pikis
Jämsä
Neitoset
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa
Utajärvi
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Ravintola Wirsuvaara (Mikko duo)
Tuupovaara - Joensuu
Hurma
Yritystilaisuus
Pori
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Yksityistilaisuus, Alapitkä
Markus Salo
Yksityistilaisuus
Tampere
Olli Lepänrinne
Tiirikkala
Turku
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Naantalin Kylpylä
Naantali
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Rohkihalli, Pello
Arimo Mustonen
M/S Finlandia
Helsinki

Su 17.3.24

Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Elimäen-Vilppulan NS
Kouvola
Visa & Vokaalit
M/S Finlandia
Helsinki
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Äkäshotelli
Kolari

Ma 18.3.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Santa's Hotel Tunturi
Inari
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Gabriella
Helsinki
Tuomas Lehto
M/S Finlandia
Helsinki
Heidi Pakarinen & HOT
Yksityistilaisuus
Hollola

Ti 19.3.24

Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Gabriella
Helsinki
Tuomas Lehto
M/S Finlandia
Helsinki
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Viking Grace
Turku
Taikakuu
M/S Finlandia
Helsinki
Teemu Roivainen & Energia
Viking Cinderella
Helsinki
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Äkäshotelli
Kolari
Heidi Pakarinen & HOT
Yritystilaisuus
Hartola

Ke 20.3.24

Tuomas Lehto
M/S Finlandia
Helsinki
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Teemu Roivainen & Energia
Viking Cinderella
Helsinki
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Charles Plogman & MiSiO
Savoy-teatteri (RT)
Helsinki
Esa Nummela
Viking Grace
Turku
Kari Vepsä & Onnenmaa
Santa's Hotel Tunturi
Inari
Pauli Hanhiniemi
M/S Finlandia
Helsinki
Vanhasuora & Esa Nummela
Viking Grace
Turku
Heidi Pakarinen & HOT
Yksityistilaisuus
Iitti

To 21.3.24

Tuomas Lehto
M/S Finlandia
Helsinki
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Onnenkerjäläiset
Viking XPRS
Helsinki
Pirita Niemenmaa
Ideapark Lempäälä
Lempäälä
Heidi Pakarinen & HOT
Yritystilaisuus
Lahti

Pe 22.3.24

Tuomas Lehto
M/S Finlandia
Helsinki
Onnenkerjäläiset
Viking XPRS
Helsinki
Cat Cat
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Pirita Niemenmaa
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Saija Tuupanen & eXmiehet
Ruusulinna
Nurmijärvi
TUOMAS!
M/S Finlandia
Helsinki
Teemu Roivainen & Energia
Teeriharju
Somero
Weranta
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Esa Nummela
Britannia Helsinki
Helsinki
Johanna Debreczeni
Hotelli Korpilampi
Espoo
Heidi Pakarinen & HOT
Yksityistilaisuus
Asikkala

La 23.3.24

Tuomas Lehto
M/S Finlandia
Helsinki
Onnenkerjäläiset
Viking XPRS
Helsinki
Charles Plogman & MiSiO
Ritz, Vaasa (RT)
Esa Nummela
Ravintola Bravas Hanko
Hanko
Heidi Pakarinen & HOT
Peurunka Oy
Laukaa
Hurma
Baltic Princess
Turku
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Kyösti Lindeman & Pekka Juntusen orkesteri
Ruoveden Urheilutalo
Ruovesi
Lukas Djupsjöbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Meiju Suvas
Viking XPRS
Helsinki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Aron Keidas
Kauhajoki
Taikakuu
Kartano Kievari
Äänekoski
Teemu Roivainen & Energia
Metsälinna
Viiala - Akaa
Tuomas Salminen
M/S Finlandia
Helsinki
Weranta
Koivuniemen Herran farmi (messunavetta)
Merikarvia
Pirita Niemenmaa
Pajarinhovi
Kitee
Anneli Mattila & Recados
Auran Nuortentalo
Aura
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Naantali, Kristoffer-sali

Su 24.3.24

Tuomas Lehto
M/S Finlandia
Helsinki
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Valkeaniemen Pirtti
Forssa
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Viking Grace
Turku
Tuomas Salminen
M/S Finlandia
Helsinki
Taikakuu
Kerhola
Nokia

Ma 25.3.24

Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Viking Grace
Turku
Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Teemu Roivainen & Energia
Pyhän Laurin kappeli
Kolari
Jarkko Honkanen & Taiga
Lapland hotels Ylläskaltio
Kolari

Ti 26.3.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Viking XPRS
Helsinki
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Viking Gabriella
Helsinki

Ke 27.3.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Viking Gabriella
Helsinki
Annika Eklund
M/S Finlandia
Helsinki
Charles Plogman & MiSiO
Viking Glory
Turku
Jyrki Nurminen & Sävel
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Taikakuu
Ikaalinen Spa
Ikaalinen
Teemu Roivainen & Energia
Äkäshotelli
Kolari

To 28.3.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Charles Plogman & MiSiO
Viking Glory
Turku
Anneli Mattila & Recados
Peurunka Oy
Laukaa
Esa Nummela
M/S Finlandia
Helsinki
Meiju Suvas
Äkäshotelli
Kolari
Teemu Roivainen & Energia
Ravintola Pub Teerenpesä
Inari

Pe 29.3.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Esa Nummela
M/S Finlandia
Helsinki
Kaiho
Tanssileiri Eerikkilä
Tammela
Meiju Suvas
Ravintola Valdemari
Rovaniemi
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Pyrkivä
Turku
Saija Tuupanen & eXmiehet
Teeriharju
Somero
Teemu Roivainen & Energia
Lapland hotels Ylläskaltio
Kolari
Anneli Mattila & Recados
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa
Utajärvi
Heidi Pakarinen & HOT
Ravintola Rammari (Heidi duo)
Varkaus
Neitoset
Kempeleen Työväentalo
Kempele
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Naantalin Kylpylä
Naantali
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Hotelli Samperin Savotta
Savukoski

La 30.3.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Esa Nummela
M/S Finlandia
Helsinki
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Naantalin Kylpylä
Naantali
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Hotelli Samperin Savotta
Savukoski
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Metsälinna
Viiala - Akaa
Ari Nylundin orkesteri
Kartano Kievari
Äänekoski
Hurma
Heituinlahden NS
Savitaipale
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Jarkko Honkanen & Taiga
Santa's Hotel Tunturi
Inari
Meiju Suvas
Iisalmi
Neitoset
Ravintola Enon vene
Eno - Joensuu
Patajätkä
Yksityistilaisuus (Eerikkilä)
Saija Tuupanen & eXmiehet
Hotelli Keurusselkä
Keuruu
Taikakuu
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Teemu Roivainen & Energia
Äkäshotelli
Kolari
Unelmavävyt
Ruusulinna
Nurmijärvi
Markus Salo
Kessan baari, Tampere

Su 31.3.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Esa Nummela
M/S Finlandia
Helsinki
Hurma
Tanssileiri Eerikkilä
Tammela
Patajätkä
Viking XPRS
Helsinki
Taikakuu
Äkäshotelli
Kolari
Weranta
Urjanlinna
Sievi
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Rauma, TulesTalo

Ma 1.4.24

Esa Nummela
M/S Finlandia
Helsinki
Patajätkä
Viking XPRS
Helsinki
Heidi Pakarinen & HOT
Viking Grace
Turku
Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Äkäshotelli
Kolari
Taikakuu
Haaparannan kansantalo

Ti 2.4.24

Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Charles Plogman & MiSiO
Viking XPRS
Helsinki
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Puistokulma
Vantaa
Markku Ketola
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Saija Tuupanen & eXmiehet
Lapland Hotel Luostotunturi
Sodankylä
Taikakuu
Äkäshotelli
Kolari

Ke 3.4.24

Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Charles Plogman & MiSiO
Viking XPRS
Helsinki
Markku Ketola
M/S Aurora Botnia
Vaasa
In The Mood & Suvi Karjula
G-Livelab, Tampere (Suvi solistivieraana, Just in Time))
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Lapland Hotel Sirkantähti
Kittilä
Onnenkerjäläiset
Viking Grace
Turku
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Imatran Kylpylä
Imatra
Tanssiorkesteri Helminauha
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio

To 4.4.24

Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Markku Ketola
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Onnenkerjäläiset
Viking Grace
Turku
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Lapland Hotel Luostotunturi
Sodankylä
Neitoset
Peurunka Oy
Laukaa
Saija Tuupanen & eXmiehet
Ravintola Pub Teerenpesä
Inari

Pe 5.4.24

Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Markku Ketola
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Onnenkerjäläiset
Viking Grace
Turku
Andréas Rantala
Pub Santa Fe
Tammisaari - Raasepori
Anneli Mattila & Recados
Kangasala-talo, Kangasala klo 14 ja klo 18
Ari Nylundin orkesteri
Ruusulinna
Nurmijärvi
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Groove President
M/S Finlandia
Helsinki
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Ramona
Kemi
Jarkko Honkanen & Taiga
Lapland hotels Ylläskaltio
Kolari
Raikas
M/S Finlandia
Helsinki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Äkäshotelli
Kolari
Teemu Roivainen & Energia
Kunnonpaikka
Siilinjärvi

La 6.4.24

Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Markku Ketola
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Onnenkerjäläiset
Viking Grace
Turku
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Auran Nuortentalo
Aura
Andréas Rantala
Pub Santa Fe
Tammisaari - Raasepori
Anneli Mattila & Recados
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Charlies
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Heidi Pakarinen & HOT
Kuiwuri-sali, viihdekeskus Wanha Kanala
Loimaa
Hurma
Ruusulinna
Nurmijärvi
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Valdemari
Rovaniemi
Jarkko Honkanen & Taiga
Santa's Hotel Tunturi
Inari
Kaiho
Ruusulinna
Nurmijärvi
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Metsälinna
Viiala - Akaa
Meiju Suvas
Yksityistilaisuus
Salo
Meiju Suvas
Maran Baari Oy
Salo
Neitoset
Auran Nuortentalo
Aura
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Keskustalo
Kotka
Saija Tuupanen & eXmiehet
Urjanlinna
Sievi
Teemu Roivainen & Energia
Spa Hotel Runni
Iisalmi
Esa Nummela
Yksityistilaisuus
Salo
Onni Kivipelto
Yksityistilaisuus, Alajärvi

Su 7.4.24

Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Viking Grace
Turku
Heidi Pakarinen & HOT
Mäntyharjun Nuorisoseurantalo
Mäntyharju
Ari Nylundin orkesteri
Valkeaniemen Pirtti
Forssa

Ma 8.4.24

Anneli Mattila & Recados
Viking Cinderella
Helsinki
Steve Webb
M/S Finlandia
Helsinki

Ti 9.4.24

Anneli Mattila & Recados
Viking Cinderella
Helsinki
Steve Webb
M/S Finlandia
Helsinki
Andréas Rantala
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Neitoset
Viking XPRS
Helsinki
Teemu Roivainen & Energia
M/S Finlandia
Helsinki

Ke 10.4.24

Steve Webb
M/S Finlandia
Helsinki
Andréas Rantala
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Weranta
Baltic Princess
Turku
Jarkko Honkanen & Taiga
Lapland Hotel Sirkantähti
Kittilä
Pirita Niemenmaa
Nurmo

To 11.4.24

Steve Webb
M/S Finlandia
Helsinki
Andréas Rantala
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Hurma
Lapland Hotel Sirkantähti
Kittilä
Jarkko Honkanen & Taiga
Äkäshotelli
Kolari

Pe 12.4.24

Steve Webb
M/S Finlandia
Helsinki
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Hotelli Tallukka
Asikkala
Dance Storm
M/S Finlandia
Helsinki
Energia
Ruusulinna
Nurmijärvi
Esa Nummela
Ruusulinna
Nurmijärvi
Jonna Ortju & Namu
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Meiju Suvas
Kuusamo
Saija Tuupanen & eXmiehet
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Vanhasuora & Esa Nummela
Ruusulinna
Nurmijärvi
Weranta
Häijään Tanssikrouvi
Mouhijärvi - Sastamala
Jarkko Honkanen & Taiga
Kemijärven VPK
Olli Lepänrinne
Proud & Mary Turku
Turku

La 13.4.24

Steve Webb
M/S Finlandia
Helsinki
Ari Nylundin orkesteri
V2 - Viihteen Valtatie
Harjavalta
Dingo
M/S Finlandia
Helsinki
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Hurma
Saarenkylän NS
Rovaniemi
Jarkko Honkanen & Taiga
Santa's Hotel Tunturi
Inari
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Ravintola Wirsuvaara (Marita duo)
Tuupovaara - Joensuu
Neitoset
Auran Nuortentalo Live Lavis 10 v klo 13.00-17.00
Aura
Saija Tuupanen & eXmiehet
Naapurivaaran Huvikeskus
Sotkamo
Sinitaivas
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Taikakuu
Auran Nuortentalo
Aura
Top 40 Lounge
M/S Finlandia
Helsinki
TUOMAS!
Yksityistilaisuus
Tampere
Weranta
Ravintola Enon vene
Eno - Joensuu
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Tohmajärvi, Wärtsilä-sali

Su 14.4.24

Steve Webb
M/S Finlandia
Helsinki
Top 40 Lounge
M/S Finlandia
Helsinki
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Heinola
Hurma
Äkäshotelli
Kolari
Saija Tuupanen & eXmiehet
Tyrnävän Seurojentalo
Tyrnävä
Weranta
Kerhola
Nokia
Heidi Pakarinen & HOT
Seinäjoki-sali
Seinäjoki
Tinke
Yritystilaisuus (Savon Sampo -Messut)
Varkaus

Ma 15.4.24

Heidi Pakarinen & HOT
Äkäshotelli
Kolari
In The Mood & Suvi Karjula
M/S Finlandia (Suvi Soolo)
Helsinki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Grace
Turku

Ti 16.4.24

In The Mood & Suvi Karjula
M/S Finlandia (Suvi Soolo)
Helsinki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Grace
Turku
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Jarkko Honkanen & Taiga
M/S Finlandia
Helsinki
Taikakuu
Viking XPRS
Helsinki

Ke 17.4.24

In The Mood & Suvi Karjula
M/S Finlandia (Suvi Soolo)
Helsinki
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Taikakuu
Viking XPRS
Helsinki
Jarkko Honkanen & Taiga
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Pirita Niemenmaa
Äkäshotelli
Kolari

To 18.4.24

In The Mood & Suvi Karjula
M/S Finlandia (Suvi Soolo)
Helsinki
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Patajätkä
Viking XPRS
Helsinki
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Äkäshotelli
Kolari
Teemu Roivainen & Energia
Ideapark Lempäälä
Lempäälä
Saija Tuupanen & eXmiehet
Hotelli Tallukka
Asikkala

Pe 19.4.24

Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Patajätkä
Viking XPRS
Helsinki
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Imatran Kylpylä
Imatra
Apollo Orchestra
M/S Finlandia
Helsinki
Esa Nummela
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Heidi Pakarinen & HOT
Hotelli Keurusselkä
Keuruu
Hurma
Yritystilaisuus
Pori
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Rammari (Janne duo)
Varkaus
Olli Lepänrinne
M/S Finlandia
Helsinki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Esakallio
Somero
Taikakuu
Ravintola Ramona
Kemi
Vanhasuora & Esa Nummela
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Onni Kivipelto
Bar Lataamo, Alajärvi
DJ TMK
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Fuengirola, Ravintola Kukko
Sami Saari & Jazzpojat
Rento Bar
Turku

La 20.4.24

Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Patajätkä
Viking XPRS
Helsinki
Olli Lepänrinne
M/S Finlandia
Helsinki
Johanna Debreczeni yhtyeineen
Fuengirola, Ravintola Kukko
Teemu Roivainen & Energia
Peurunka Oy
Laukaa
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
V2 - Viihteen Valtatie
Harjavalta
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Spa Hotel Runni
Iisalmi
Eini
M/S Finlandia
Helsinki
Esa Nummela
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Heidi Pakarinen & HOT
Naapurivaaran Huvikeskus
Sotkamo
Hurma
Hepokatti
Tampere
In The Mood & Suvi Karjula
Yksityistilaisuus, Lahti
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Casa Lohtaja
Lohtaja - Kokkola
Jarkko Honkanen & Taiga
Naapurivaaran Huvikeskus
Sotkamo
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Pajarinhovi
Kitee
Neitoset
Metsälinna
Viiala - Akaa
Onnenkerjäläiset
Ruusulinna
Nurmijärvi
Onni Kivipelto
Yksityistilaisuus
Seinäjoki
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Haaparannan kansantalo
Pirita Niemenmaa
Auran Nuortentalo
Aura
Saija Tuupanen & eXmiehet
Hankasalmen Revontuli
Hankasalmi
Taikakuu
Urjanlinna
Sievi
Vanhasuora & Esa Nummela
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Weranta
Ruusulinna
Nurmijärvi
Charles Plogman & MiSiO
Ravintola Pohojanportti n(Charles solo)
Nousiainen
Aarne Alligaattori & Viidakkorumpu yhtye
Piikkiön liikuntahalli
Piikkiö - Kaarina

Su 21.4.24

Olli Lepänrinne
M/S Finlandia
Helsinki
Kaiho
Kerhola
Nokia
Taikakuu
Viking Grace
Turku

Ma 22.4.24

Taikakuu
Viking Grace
Turku
Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Viking Cinderella
Helsinki

Ti 23.4.24

Taikakuu
Viking Grace
Turku
Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Viking Cinderella
Helsinki
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
M/S Finlandia
Helsinki
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Viking Gabriella
Helsinki
Tuomas Salminen
M/S Aurora Botnia
Vaasa

Ke 24.4.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Viking Gabriella
Helsinki
Tuomas Salminen
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Esakallio
Somero
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Viking XPRS
Helsinki
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Tampere, Messukylän juhlatalo
Pirita Niemenmaa
Viking Glory
Turku
Teemu Roivainen & Energia
Baltic Princess
Turku

To 25.4.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Tuomas Salminen
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Pirita Niemenmaa
Viking Glory
Turku
Meiju Suvas
Hepokatti
Tampere

Pe 26.4.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Anneli Mattila & Recados
Poleeni, Pieksämäki klo 18
Esa Nummela
Billnäs Ruukki - Revyy
Raasepori
Saija Tuupanen & eXmiehet
Pajarinhovi
Kitee
Taikakuu
Esakallio
Somero
Tuomas Salminen
Britannia Kivis
Vantaa
Unelmavävyt
Pyrkivä
Turku
Jean S.
Yritystilaisuus
Lahti
Mr Hyde
M/S Finlandia
Helsinki
Heidi Pakarinen & HOT
Pihapiiri messut, Lahti

La 27.4.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Heidi Pakarinen & HOT
Pihapiiri messut, Lahti
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Ämmänsaaren työväentalo
Suomussalmi
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Yritystilaisuus
Utajärvi
Anneli Mattila & Recados
Joensuun Konservatorio klo 18
Esa Nummela
Teatteri Provinssi
Salo
Hurma
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Jarkko Honkanen & Taiga
Huttukylän NS
Kiiminki - Oulu
Jean S.
M/S Finlandia
Helsinki
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Kotka
Mike McLane Band
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa
Utajärvi
Pasi Vainionperä
Yksityistilaisuus, Eura
Reeta & Suvi
Auran Nuortentalo
Aura
Saija Tuupanen & eXmiehet
V2 - Viihteen Valtatie
Harjavalta
Taikakuu
Suojala
Pielavesi
Tuomas Salminen
Britannia Helsinki
Helsinki
Weranta
Kartano Kievari
Äänekoski
Teemu S. & Teemu S.
M/S Finlandia
Helsinki
Neitoset
Naantalin Kylpylä
Naantali

Su 28.4.24

Petsku Lemström
M/S Finlandia
Helsinki
Heidi Pakarinen & HOT
Pihapiiri messut, Lahti
Hurma
Kerhola
Nokia
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Grace
Turku
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Viking Grace
Turku
Weranta
Viking Grace
Turku

Ma 29.4.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Viking Grace
Turku
Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki

Ti 30.4.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Ari Nylundin orkesteri
Riutanharjun lava
Riihimäki
Jarkko Honkanen & Taiga
Rokuan Kuntoutus Oy, Rokua Health & Spa
Utajärvi
Taikakuu
Ruusulinna
Nurmijärvi
Weranta
M/S Finlandia
Helsinki
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Fuengirola

Ke 1.5.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Fuengirola
Heidi Pakarinen & HOT
Vappukonsertti, Nurmes
Petra
M/S Finlandia
Helsinki
Teemu Roivainen & Energia
Helsinki Pavi
Vantaa

To 2.5.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Antti Toivola
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Fuengirola
Onnenkerjäläiset
Viking XPRS
Helsinki

Pe 3.5.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Fuengirola
Onnenkerjäläiset
Viking XPRS
Helsinki
Ari Nylundin orkesteri
Häijään Tanssikrouvi
Mouhijärvi - Sastamala
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Charles Plogman & MiSiO
Haaparannan kansantalo
Esa Nummela
Billnäs Ruukki - Revyy
Raasepori
Groove President
M/S Finlandia
Helsinki
Heidi Pakarinen & HOT
Kuusankoskitalo
Kuusankoski - Kouvola
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ravintola Palowouti
Ylöjärvi
Kaiho
Hotelli Keurusselkä
Keuruu
Matti Oksa
Britannia Kivis
Vantaa
Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Olli Lepänrinne
Tampere, Pub Simon
Olli Lepänrinne
Tampere, Paja Bar
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Parkanon Käenkoskikeskus
Parkano
Patajätkä
Lamppu, Lappeenranta
Reeta & Suvi
Kapakanmäki
Hämeenlinna
Taikakuu
Kapakanmäki
Hämeenlinna
Markus Salo
Sandy Kelt
Kalajoki
Meiju Suvas
Mummodisco, Forssa

La 4.5.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Fuengirola
Onnenkerjäläiset
Viking XPRS
Helsinki
Olli Kärki
M/S Finlandia
Helsinki
Markus Salo
Sandy Kelt
Kalajoki
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Metsälinna
Viiala - Akaa
Charles Plogman & MiSiO
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Esa Nummela
Billnäs Ruukki - Revyy
Raasepori
In The Mood & Suvi Karjula
Yksityistilaisuus, Laukaa (Suvi soolo)
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Urjanlinna
Sievi
Jarkko Honkanen & Taiga
Kukonhiekka
Saarijärvi
Neitoset
Pajarinhovi
Kitee
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Pintamon Kyläseura, Pudasjärvi
Patajätkä
Pub Vahti, Imatra
Teemu Roivainen & Energia
Viihdekeskus Kalliojärvi
Isokyrö
Coitus Int 50 Revival
M/S Finlandia
Helsinki

Su 5.5.24

Tarmo Ranta
M/S Finlandia
Helsinki
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Fuengirola
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Kainuun Kansanpirtti
Kajaani

Ma 6.5.24

Annika Nord
M/S Finlandia
Helsinki
Pirita Niemenmaa
Viking Cinderella
Helsinki

Ti 7.5.24

Annika Nord
M/S Finlandia
Helsinki
Pirita Niemenmaa
Viking Cinderella
Helsinki
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Heidi Pakarinen & HOT
Viking XPRS
Helsinki
Kaiho
M/S Finlandia
Helsinki

Ke 8.5.24

Annika Nord
M/S Finlandia
Helsinki
Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Antti Ahopelto & Etiketti
Hotelli-Kylpylä Rauhalahti
Kuopio
Esa Nummela
Billnäs Ruukki - Revyy
Raasepori
Hurma
Ruusulinna
Nurmijärvi
Kaarle Viikate & Netta Skog
M/S Finlandia
Helsinki
Marita Taavitsainen Yhtyeineen
Helsinki Pavi
Vantaa
Reeta & Suvi
Ruusulinna
Nurmijärvi

To 9.5.24

Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Truba M.Garnish
M/S Finlandia
Helsinki
Olli Lepänrinne
Turku, Mikaelin Kirkko
Taikakuu
Lohja Spa & Resort
Karjalohja - Lohja

Pe 10.5.24

Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Truba M.Garnish
M/S Finlandia
Helsinki
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Hotelli Tallukka
Asikkala
Energia
Ravintola Punainen Kukko
Pori
Esa Nummela
Billnäs Ruukki - Revyy
Raasepori
Hurma
Kisaranta
Kangasala
Kaiho
Kisaranta
Kangasala
Saija Tuupanen & eXmiehet
Helsinki Pavi
Vantaa
Sallad
M/S Finlandia
Helsinki
Taikakuu
Salamakallio
Lappi tl - Rauma
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Ruotsi
Jyrki Nurminen & Sävel
Lohja Spa & Resort
Karjalohja - Lohja

La 11.5.24

Dennis Rönngård
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Truba M.Garnish
M/S Finlandia
Helsinki
Energia
Ravintola Punainen Kukko
Pori
Sallad
M/S Finlandia
Helsinki
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Ruotsi
Abba Night by Vallu Lukka
M/S Finlandia
Helsinki
Hurma
Ravintola Muikkukukko
Sulkava
Reeta & Suvi
Kukonhiekka
Saarijärvi
Saija Tuupanen & eXmiehet
Huvilintu
Raisio
Taikakuu
Luhurikan Lava
Lapua
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Metsälinna
Viiala - Akaa

Su 12.5.24

Truba M.Garnish
M/S Finlandia
Helsinki
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Ruotsi
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Helsinki Pavi
Vantaa
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Kaukopohjan Ns
Ruovesi
Saija Tuupanen & eXmiehet
Järjestöjentalo
Forssa

Ma 13.5.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Taikakuu
Viking Gabriella
Helsinki

Ti 14.5.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Taikakuu
Viking Gabriella
Helsinki
Neitoset
M/S Finlandia
Helsinki
Teemu Roivainen & Energia
Viking XPRS
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa

Ke 15.5.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Teemu Roivainen & Energia
Viking XPRS
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Jenni Mustajärvi
M/S Finlandia
Helsinki
Meiju Suvas
Vantaapäivät, Vantaa
Onnenkerjäläiset
Viking Grace
Turku
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Glory
Turku

To 16.5.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Onnenkerjäläiset
Viking Grace
Turku
Saija Tuupanen & eXmiehet
Viking Glory
Turku
Neitoset
Viking Glory
Turku
Teemu Roivainen & Energia
Tullikamarin Pakkahuone
Tampere

Pe 17.5.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Onnenkerjäläiset
Viking Grace
Turku
Anneli Mattila & Recados
Kunnonpaikka
Siilinjärvi
Annika Nord
Pub Santa Fe
Tammisaari - Raasepori
Charles Plogman & MiSiO
Hyvinkääsali (RT esitys)
Hyvinkää
Esa Nummela
Billnäs Ruukki - Revyy
Raasepori
Hurma
Esakallio
Somero
Namu band
Yritystilaisuus
Helsinki
Playa
M/S Finlandia
Helsinki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Kapakanmäki
Hämeenlinna
Taikakuu
Hangan Lava
Hankasalmi
Teemu Roivainen & Energia
Kapakanmäki
Hämeenlinna
Veetu Vuori
Yritystilaisuus
Huittinen
Weranta
Kisaranta
Kangasala

La 18.5.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Tobias Granbacka
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Onnenkerjäläiset
Viking Grace
Turku
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Säänjärven lava
Savitaipale
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Urjanlinna
Sievi
Ari Nylundin orkesteri
Jenkkapirtti
Asikkala
Armi Tenkula & Afrikan Tähti
Härmän Kuntokeskus
Ylihärmä - Kauhava
Bilebändi MPB
Hunger & Törst
Parainen - Länsi-Turunmaa
Brother Firetribe
M/S Finlandia
Helsinki
Charles Plogman & MiSiO
Linnateatteri (RT)
Turku
Esa Nummela
Britannia Kivis
Vantaa
Heidi Pakarinen & HOT
Riutanharjun lava
Riihimäki
Heidi Pakarinen & HOT
Ideapark Lempäälä (Tangtapahtuma, päivällä)
Lempäälä
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Koivuniemen Herran farmi (messunavetta)
Merikarvia
Kaiho
Naapurivaaran Huvikeskus
Sotkamo
Kati Narvanmaa & Kuiskaus
Kukonhiekka
Saarijärvi
Maria Tyyster
Yksityistilaisuus, Säkylä
Meiju Suvas
Keuruu
Pirita Niemenmaa
Valasranta
Yläne - Pöytyä
Reeta & Suvi
Kärsämäen Kataja
Kärsämäki
Saija Tuupanen & eXmiehet
Ideapark Lempäälä (Saija Tangotuomaristossa)
Lempäälä
Saija Tuupanen & eXmiehet
Koskilinna
Hämeenkyrö
Taikakuu
Yksityistilaisuus
Helsinki
Teemu Roivainen & Energia
Kukonhiekka
Saarijärvi
Weranta
Huvilintu
Raisio
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Yksityistilaisuus, Nokia

Su 19.5.24

Matti Oksa
M/S Finlandia
Helsinki
Heidi Pakarinen & HOT
Hotelli Mesikämmen (TangoSeniori laulukilpailun juonto)
Ähtäri
Saija Tuupanen & eXmiehet
Uittamo Paviljonki
Turku
Taikakuu
Kolmilammin lava
Hausjärvi
Teemu Roivainen & Energia
Metsälinna
Ristiina - Mikkeli
Top 40 Lounge
M/S Finlandia
Helsinki

Ti 21.5.24

Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
M/S Finlandia
Helsinki
Kari Vepsä & Onnenmaa
Yksityistilaisuus
Helsinki
Petsku Lemström
M/S Aurora Botnia
Vaasa
Weranta
Viking XPRS
Helsinki

Ke 22.5.24

Petsku Lemström
M/S Aurora Botnia
Vaasa

To 23.5.24

Petsku Lemström
M/S Aurora Botnia
Vaasa

Pe 24.5.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Jenkkapirtti
Asikkala

La 25.5.24

FBI-beat
Yksityistilaisuus
Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Ruokolahden Lava Paavola
Siikajoki
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Syvälahden lava
Kangasniemi

Su 26.5.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Metsälinna
Ristiina - Mikkeli

Ke 29.5.24

Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Viking Glory
Turku

To 30.5.24

Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Viking Glory
Turku

La 1.6.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Valasranta
Yläne - Pöytyä
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Ämyri
Somero

Su 2.6.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Uittamo Paviljonki
Turku

To 6.6.24

Joel Hallikainen
Attendo Martti
Raisio

Pe 7.6.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Salamakallio
Lappi tl - Rauma

La 8.6.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Halkosaari
Lappajärvi

Ti 11.6.24

Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Vaakahuoneen Paviljonki (duo)
Turku

Ke 12.6.24

Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Vaakahuoneen Paviljonki (duo)
Turku

La 15.6.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Syvälahden lava
Kangasniemi

Ti 18.6.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Pyhäsalmen lava
Pyhäjärvi

Ke 19.6.24

Matti-Sakari & Pekkaniskan Pojat
Viihdekeskus Kalliojärvi
Isokyrö

To 20.6.24

Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Pappisten lava
Loimaa

Konserttikiertueet

Tarvitsetko apua esiintyjän valinnassa?

Myyntitiimimme auttaa sinua mielellään.

Ota yhteyttä yhteys@magnumlive.fi

Ajankohtaista

Artistivideo

Artistivideo

Uutta musiikkia
Paavo Asunmaalta

MagnumLive logo

MagnumLive on 100 % kotimainen yritys.

Meiltä saat mm. esiintyjät, viihdeohjelmat, puhujat ja laajat ohjelmapalvelut. Myös tekniset toteutukset ja tapahtumatoteutukset, avaimet käteen -palvelulla. Kaikki tapahtumapalvelut löytyvät saman katon alta – helppoa, luotettavaa ja edullista!